UBNT AİRFİBER ÜRÜNLERİ TÜRKİYE’DE

UBNT AİRFİBER ÜRÜNLERİ TÜRKİYE’DE

UBNT AİRFİBER ÜRÜNLERİ TÜRKİYE’DE

5 GHz Çift Taraflı Noktadan Noktaya Gigabit Radyo
AirFiber ® 5, açık hava, PtP köprü kurma ve taşıyıcı sınıfı ağ arşivleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Modeller: AF5, AF5U

Yenilikçi Anten Tasarımı
Yüksek izolasyonlu, çift antenli tasarım, en zor RF ses ortamlarında sağlam performans için idealdir.

 • Yüksek performanslı backhaul olacak şekilde tasarlanan airFiber ® 24, 1.400 Gbps’ye kadar şaşırtıcı kablosuz bağlantı gücü sağlar ve geleneksel kablolu backhaulleri aşar.
 • En zor RF ses ortamlarında performans gösterecek kadar sağlam olan airFiber ® 24, gerçek dünya üzerindeki 13 km’lik bağlantılar üzerinden verimlilik ile üstün performans sunar.
 • AirFiber ® 24 <tam dupleks modunda FDD (Frekans Bölümlü Dubleks) destekleyen  taşıyıcı sınıfı, ağ bir ana taşıyıcı için artan verimlilik elde edilen 1 ms gecikm
 • AirFiber® 24, lisanssız 24 GHz frekanslarında çalışır. Kullanıcılar airFiber24’ü neredeyse istedikleri herhangi bir yere yerleştirebilir (yerel ülke düzenlemelerine tabi).

 

 

Ubnt AirFiber AF-5U

 • UBNT UniFi ,Airmax Edgemax, ürünleri Kolay kurulumu, Stabil çalışması, Esnek yönetim altyapısı ve Rekabetçi fiyatı ile Otel, Pansiyon,

Kafe, Okul, Yurt, Apart,Fabrika, Depo, UBNT Kamu veya Özel kurumlar gibi toplu kablosuz ağ altyapılarında firmaların öncelikli tercihi arasında yer almaktadır.

 • UBİQUİTİ Aynı teknik donanıma sahip diğer erişim noktalarından (Access Point) ayrılan  merkezi kontrol yazılımı birlikte sunulmasıdır
 • UBNT mesh gibi ürünler  bu yazılım sayesinde cihazın sistem kaynaklarının çok az bir kısmı yapılandırma ve cihaz yönetimi için ayrılmıştır.
 • UBNT discovery programı sayesinde networkte bulunan cihazları tespit edebilirsiniz ve Bu sayede  vaad edilen aktif kullanıcı sayılarına problemsiz bir şekilde ulaşılabilmektedir.
 • UBNT Türkiye’de Son kullanıcı odaklı iç mekan kablosuz ağ altyapı projelerinde veya iç mekan kablosuz otomasyon altyapılarında yüksek performans vestabilite hedeflenerek geliştirilmiş donanımı ve büyük çaplı kablosuz ağ altyapılarında  kolay kurulum/yönetim/bakım ihtiyaçlarınızı karşılayan,
 • UniFi Access Point İşletim sistemi ile bütünleşik çalışan kontrol yazılımı sayesinde esnek ve ölçeklendirilebilir bir kablosuz ağ altyapısı imkanı sunulmaktadır.
 • Ubiquiti noktadan noktaya erişim sunan kablosuz ekipmanları, dünyanın saygın şirketinin Ses, Internet, Data ve CCTV aktarım ihtiyaçları için başarı ile tesis ediliyor ve sorunsuz bir şekilde teslim edilir.
 • Projede müşterinin noktaları arasındaki genişband kablosuz erişim ihtiyacı, PtP ekipmanları ve yüksek hizmet kalite anlayışı ile eksiksiz olarak wireless noktası sağlanmıştır.

 

5 GHz Lisanssız Bant
AirFiber ® 5, dünya çapında, lisanssız, 5 GHz frekanslarda çalışır. Kullanıcılar airFiber5’i neredeyse istedikleri herhangi bir yere yerleştirebilir (yerel ülke yönetmeliklerine tabi)

Kablosuz Dünya’nin Teknik ve Proje ekipleri sahada A’dan Z’ye; keşif, projelendirme, planlama, ekipman temini, kurulum ve satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetlerini sunmaktadır.

 

 

UBNT Nedir ?

 1. UBNT Şu an dünyanın birçok noktasında kullanılan Ubiquiti markası, noktadan noktaya (point to point) aktarımdan noktadan çok noktaya (point to multi-point) aktarıma, noktalar arasındaki ağ donanımlarının haberleştirilmesinden IP telefonların kablosuz haberleştirilmesine, güvenlik kameralarının kablosuz olarak toplanmasından bu verilerin uzak mesafelere aktarılmasına kadar bir çok konuda kendisini kanıtlamış bir markadır
 2.  UBNT markası altında, kısa mesafeden (100 m) uzun mesafeye (100 km), megabit hızdan gigabit hıza her amaç için farklı kullanıma açık ürünler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra erişim noktası (access point) ürünleri ile kendini kanıtlamış olan UBNT , ofis, otel, okul, hastane vs. kullanıcıların çok fazla olduğu noktalardaki internet gereksinimini, kullanıcılar arasındaki yük dağılımını oranlayan yönetim yazılımı ile kullanıcıların ağdan kopmadan kaliteli internet erişimi almalarını sağlamaktadır.
 3. Kablosuz ağ ürünlerinin yanı sıra IP kamera, ağ anahtarları vb. ürünleri ile de yaygınlaşan UBNT markası, tüm dünyada ekonomik ürün gamı ile büyük bir yaygınlığa ulaşmıştır. Ürünlerin bilinirliği arttıkça kalite algısındaki yanılgı da azalmakta ve daha çok tercih edilmektedir. Ubiquiti ürün ailesi içerisinde oluşan UNİFİ markası bilinirlik algısına büyük katkı sağlamıştır.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş